Кадровий склад закладу освіти

Педагогічна концепція школи

 

Формування фізично і морально здорової, життєвокомпетентної особистості учня та творчої інноваційної особистості вчителя шляхом впровадження сучасних інтерактивних освітніх технологій в навчально-виховному процесі та в управлінській діяльності. 

Виходячи з концепції школи педагогічний колектив ставить наступні завдання:

1.Широко впроваджувати в практику інноваційні технології навчання і виховання:

-     тенологія випереджаючого навчання (1-4 класи)

-     технологія інтегративного вивчення предметів природничо-математичного циклу (5-11 класи)

-     проектні технології навчання

-     тестові навчальні технології

-     технологія рейтингового оцінювання навчальних досягнень учнів 

-     технологія викладання предметів з комп’ютерною підтримкою

-     особистісно зорієнтоване навчання

2.Формувати в учнів навички здорового способу життя через впровадження програм:

-     «Здоров’я через освіту»

-     «Репродуктивне здоров’я нації»

3.Готувати учнів школи до життєтворчої діяльності через викладання спецкурсів, курсів за вибором, факультативів, використовуючи варіативну складову навчального плану.

4.Впровадження профільного та допрофільного навчання філологічного напрямку профіль українська філологія.

5.Проведення шкільного конкурсу «Кращий учень школи» 

 

Кадровий склад закладу згідно з ліцензійними умовами

 

Педагогічні працівники Необхідно (осіб) Фактично (осіб) Відсоток потреби
Педагогічні працівники, усього 25 23 0
у тому числі ті, що:      
мають відповідну освіту 25 23  
працюють у закладі освіти за сумісництвом 0 0 0

 

Вчителі

Педагогічні звання, предмет, методичне та громадське навантаження

Нагороди

 

 

 

Рябошапка

Ольга

Іванівна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури 

Відмінник освіти України

призер конкурсу "Учитель року 2005" у номінації українська мова та література

Романій

Надія

Іванівна

"учитель-методист",

вч. біології, 

голова методичної ради

Відмінник освіти України, грамота відділу освіти, грамота депертаменту освіти, лауреат методичного конкурсу "Сучасний урок"

Орленко

Валентина

Луківна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури,

керівник шкільного МО "Однодумці"

учасник конкурсу "Учитель року 2014" у номінації українська мова та література лауреат конкурсу "Сучасний урок"

Міщенко Людмила Василівна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури

 

 

Якушенко

Ніна

Анатоліївна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. англійської мови

 

 

Яковенко

Олександра 

Миколаївна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. іноземної мови

подяка відділу освіти АНД району

 

 

 

вч. географії, 

 

 

 Половинка

Алла

Дмитрівна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. хімії, праці, 

 

 

подяка відділу освіти АНД району

 

Зінов`єва

Ірина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії,

ЗДНВР, керівник МО класних керівників

вч. світової літератури 

подяка відділу освіти АНД району

 

Воловельська

Ірина

Миколаївна

"учитель-методист",

вчитель математики

керівник МО вчителів предметів природничого циклу

 

Біла

Ольга

Олександрівна

"спеціаліст вищої категорії", 

соціальний педагог

вч. основ здоов'я, громадський інспектор

подяка відділу освіти АНД району

призер міського та обласного етапів конкурсу "Вчитель року - 2019" в номінації "Основи здоров'я"

Стовбун

Галина

Володимирівна

"учитель-методист",

вч. початкових класів

 керівник театру народної пісні "Оберіг"

Відмінник освіти України, грамоти та подяки відділу освіти АНД району та міста, Призер конкурсу "Учитель року 2008, 2011" у номінації  класний керівник.

Хижняк

Алла

Григорівна

"учитель-методист",

вч. початкових класів, секретар нарад при директорові 

 

подяка відділу освіти АНД району, 

Головко

Інна

Петрівна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. початкових класів,

керівник МО вчителів початкової школи

Грамота відділу АНД району

 

Чащіхіна

Оксана

Володимирівна

 

"спеціаліст другої категорії", 

вч. початкових класів,

 

Рибалка

Анатолій

Сергійович

"спеціаліст І категорії",

вч. інформатики

 

 

Кокоша

Павло

Григорович

"спеціаліст ІІ категорії",

вчитель математики та фізики

 

 Кравченко Роман Олександрович

"спеціаліст ІІ категорії", 

вчитель історії

 

викладач факультативів соціального спрямування 

 

 Данилюк

Христина

Сергіївна

"спеціаліст першої категорії" ,

вчитель фізичного виховання

 

 

 

 

вчитель предмету

"Захист Вітчизни"

 

 Волошин

Іван

Володимирович

"спеціаліст " ,

вчитель фізичного виховання

 

Задоя 

Ірина

Євгеніївна

"спеціаліст першої категорії" ,

викладач предмету "Технології"

голова профкому школи

 

 Черниш Тетяна Ігорівна

практичний психолог

 

 

Варламенко

Тетяна

Павлівна

"спеціаліст вищої категорії",

асистент вчителя

 

Шпак Олександра Сергіївна

"спеціаліст", 

асистент вчителя

 
Чумаченко Ольга Іванівна

"спеціаліст", 

вихователь ГПД