Наші досягнення

  Результати участі учнів школи у

Всеукраїнських шкільних олімпіадах

 

 

{C}{C}

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ШКОЛИ

          У  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ

2018-2019

 

Навчальний предмет

Місце

Клас

Учень

Вчитель

Рай.

Місто

 

 

 

Українська мова

І-1

ІІІ-3

ІІІ -1

9

Кисіль Андрій

Орленко Валентина Луківна

Географія

ІІ-2

ІІІ-1

ІІІ-2

9

11

Кисіль Андрій

Яковенко Ілья

Бугай

Людмила Костянтинівна

Біологія

І – 2

ІІ – 2

ІІІ -1

ІІ-2

ІІІ-1

8,11

10

Сопільняк Вікторія

Рибалка Вікторія

Руднєв Роман

Романій

Надія

Іванівна

Правознавство

ІІ-1

 

 

 

 

Хімія

ІІ-1

ІІІ-1

8

Алєксандрова Анастасія

Половинка Алла Дмитрівна

Образотворче мистецтво

ІІ-2

ІІІ-3

ІІ-2

ІІІ - 1

6

7

 

Головко

Інна

Петрівна

Трудове навчання

І-3

ІІІ-1

І-3

9

8

Ягольнікова Марія

Мосьпан Анастасія

Горохова Вікторія

Задоя Ірина Євгенівна

Половинка Алла Дмитрівна

 

 

 

 

 

 

Усього

 

23

13

 

 

 

 

 

 

{C}{C}

 

 

 

 

 

 ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНОГО (МІСЬКОГО) ТУРУ

Всеукраїнських предметних олімпіад  2018-2019 навчальний рік

 

УКРАЇНСЬКА МОВА - 1

ІІІ місце: Кісіль Андрій

 

БІОЛОГІЯ - 3

І місце: Рибалка Вікторія – 11 клас

І Сопільник Вікторія – 8 клас

ІІІ місце: Руднєв Роман – 10 клас

 

 

ГЕОГРАФІЯ - 2

ІІ місце: Яковенко Ілья – 11 клас

Кісіль Андрій – 9 клас

 

ХІМІЯ - 1

ІІІ місце: Алєксандрова Анастасія – 8 клас

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ - 3

І місце:Ягольнікова Марія – 9 клас

Мосьпа Анастасія – 9 клас

Горохова Вікторія – 8 клас

 

 

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО – 3

ІІ місце: Клименко Ганна – 7 клас

       Прудка Дарина – 5 клас

      ІІІ місце: Кірстя Катерина – 5 клас

 

Обласний етап Всеукраїнських олімпіад

 

ІІІ місце: Рибалка Вікторія – 11 клас

ІІІ місце: Ягольнікова Марія – 9 клас

 

 

        

 

 

Результати участі учнів КЗО СЗШ №56 у Всеукраїнських шкільних олімпіадах

 2017-2018 н.р.

 

Адміністрація щиро дякує усім учням і колегам за високий рівень участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах! Бажає вам творчих успіхів, високих досягнень та здійснення ваших мрій.  

 

Вітаємо ученицю 10 класу

 Рибалку Вікторію та її викладача Романій Надію Іванівну з перемогою в обласній олімпіаді з біології!

 Віка посіла ІІІ місце.

Бажаємо творчих злетів та успіхів!

 

 

Участь учнів школи у Малій Академії Наук України

Учасник Малої Академії Наук - учень 10 класу Яковенко Ілья.

Куратор - вчитель географії Бугай Л.К.

Відділення "Науки про Землю "Геологія, геохімія"

Учень працює над темою: "Альтернативне використання вугілля України" 

 

 

 

 

 

Результати вступу до ВНЗ випускників 2016-2017 н.р.

 

 

 

 

 

Вітаємо!       

 

ПІБ випускника

   Місце навчання

1. ГОРОХОВ КИРИЛО

 ДНУЗТ ім. Лазаряна

  "Інженерія програмного забезпечення

2. ДИМОВА КАТЕРИНА

   НГУ      " Право"

3. КРАСЬОХА АЛЬОНА

  ДДАЕУ    "Агрономія"

4 . МЕЛЕШКО СВІТЛАНА

 УДХТУ    "Фінанси"

5. РЕШЕТІЛО РУСЛАНА

     ДНУЗТ ім. Лазаряна

  "Будівництво та цивільна інженерія"

6. САКАЛЬ ОЛЕНА

 ДНУЗТ ім. Лазаряна

  "Транспортні технології"

7. ДУШКО  ДМИТРО

   НМАУ     "Екологія"

8. КОПТЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ

 Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум "Слюсар з ремонту автомобілів"

9. ГУСЬ ТЕТЯНА

 НМАУ "Хімічні технологіі та інженерії"

10. ГУСЬ СВІТЛАНА

 НМАУ "Хімічні технологіі та інженерії"

11.

 

 

 

 

 

 

 Нехай Вам щастить!     Ваші учителі.