Педагогічний колектив

Педагогічна концепція школи

 

Формування фізично і морально здорової, життєвокомпетентної особистості учня та творчої інноваційної особистості вчителя шляхом впровадження сучасних інтерактивних освітніх технологій в навчально-виховному процесі та в управлінській діяльності. 

Виходячи з концепції школи педагогічний колектив ставить наступні завдання:

1.Широко впроваджувати в практику інноваційні технології навчання і виховання:

-     тенологія випереджаючого навчання (1-4 класи)

-     технологія інтегративного вивчення предметів природничо-математичного циклу (5-11 класи)

-     проектні технології навчання

-     тестові навчальні технології

-     технологія рейтингового оцінювання навчальних досягнень учнів 

-     технологія викладання предметів з комп’ютерною підтримкою

-     особистісно зорієнтоване навчання

2.Формувати в учнів навички здорового способу життя через впровадження програм:

-     «Здоров’я через освіту»

-     «Репродуктивне здоров’я нації»

3.Готувати учнів школи до життєтворчої діяльності через викладання спецкурсів, курсів за вибором, факультативів, використовуючи варіативну складову навчального плану.

4.Впровадження профільного та допрофільного навчання філологічного напрямку профіль українська філологія.

5.Проведення шкільного конкурсу « Кращий учень школи» 

 

Педагогічний колектив складається із 22 педагогів.
усі вчителі мають вищу педагогічну фахову освіту.

 

Вчителі

Педагогічні звання,

методичне та громадське навантаження

Нагороди

ПРЕДМЕТ

 

 

Рябошапка

Ольга

Іванівна

учитель-методист

Відмінник освіти України

призер конкурсу "Учитель року 2005" у номінації українська мова та література

Романій

Надія

Іванівна

учитель-методист, голова методичної ради

Відмінник освіти України, грамота відділу освіти, грамота депертаменту освіти, лауреат методичного конкурсу "Сучасний урок"

Василенко

Катерина

Іванівна

учитель-методист,

секретар педради,

член творчої групи вчителів української мови міста

Відмінник освіти України, переможець конкурсу "Учитель року 2006" у номінації українська мова та література

Орленко

Валентина

Луківна

старший вчитель,

керівник шкільного МО "Однодумці"

учасник конкурсу "Учитель року 2014" у номінації українська мова та література лауреат конкурсу "Сучасний урок"

Міщенко Людмила Василівна учитель української мови та літератури СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Якушенко

Ніна

Анатоліївна

учитель англійської мови

 

СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Рева

Ганна

Давидівна

учитель

французької мови

СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Бугай

Людмила Костянтинівна

 

КЕРІВНИК РМО ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

ГРАМОТИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, УПРАВЛІННЯ ТА ДЕПЕРТАМЕНТУ ОСВІТИ

 Половинка

Алла

Дмитрівна

голова профкому, керівник гуртка "Берегиня"

грамота відділу освіти Амур-Нижньодніпровської районної у місмті Дніпропетровську ради.

Зіновьєва

Ірина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії. Грамота управління освіти  ДМР керівник шкільного театру "Натхнення"

Стовбун

Галина

Володимирівна

учитель-методист

 керівник шкільного МО класних керівників

керівник театру народної пісні "Оберіг"

Відмінник освіти України, грамоти головного управління освіти та науки, управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради. Призер конкурсу "Учитель року 2008, 2011" у номінації  класний керівник.

Мазепа

Олена

Василівна

учитель-методист,

керівник шкільного МО "Пролісок"

Грамота МОН України, призер конкурсу "Учитель року 2007" у номінації початкове навчання.

Хижняк

Алла

Григорівна

учитель-методист, секретар нарад при  директорові

СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Головко

Інна

Петрівна

учитель вищої категорії

керівник гуртка "Чарівний олівець"

Грамота відділу освіти Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровстку ради

Воловельська

Ірина

Миколаївна

учитель-методист

керівник

шкільного МО

"Веселка",

член творчої групи вчителів математики району.

Переможець шкільного конкурсу "Учитель року 2009", 2010. Лауреат конкурсу "Сучасний урок"

   

 

Варламенко

Тетяна

Павлівна

керівник гуртка "Олімпієць"

Грамота управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради

 

Рибалка

Анатолій

Сергійович

керівник гуртка "Комп'ютерна графіка"

 спеціаліст 

 Кравченко Роман Олександрович

УЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ

ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТАТИВІВ СОЦІАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

спеціаліст

Тригубенко

Андрій

Віталійович

керівник гуртка "Олімпієць", "футбол і баскетбол"

І категорія

Яковенко

Олександра

Миколаївна

ЗДВР

педагог- організатор

І категорія

Біла

Ольга

Олександрівна

соціальний педагог

І категорія

 

Хомяк Ірина Вікторівна

 

учитель математики

та фізики

спеціаліст