Педагогічний колектив

Педагогічна концепція школи

 

Формування фізично і морально здорової, життєвокомпетентної особистості учня та творчої інноваційної особистості вчителя шляхом впровадження сучасних інтерактивних освітніх технологій в навчально-виховному процесі та в управлінській діяльності. 

Виходячи з концепції школи педагогічний колектив ставить наступні завдання:

1.Широко впроваджувати в практику інноваційні технології навчання і виховання:

-     тенологія випереджаючого навчання (1-4 класи)

-     технологія інтегративного вивчення предметів природничо-математичного циклу (5-11 класи)

-     проектні технології навчання

-     тестові навчальні технології

-     технологія рейтингового оцінювання навчальних досягнень учнів 

-     технологія викладання предметів з комп’ютерною підтримкою

-     особистісно зорієнтоване навчання

2.Формувати в учнів навички здорового способу життя через впровадження програм:

-     «Здоров’я через освіту»

-     «Репродуктивне здоров’я нації»

3.Готувати учнів школи до життєтворчої діяльності через викладання спецкурсів, курсів за вибором, факультативів, використовуючи варіативну складову навчального плану.

4.Впровадження профільного та допрофільного навчання філологічного напрямку профіль українська філологія.

5.Проведення шкільного конкурсу « Кращий учень школи» 

 

Педагогічний колектив складається із 22 педагогів.
усі вчителі мають вищу педагогічну фахову освіту.

 

Вчителі

Педагогічні звання, предмет, методичне та громадське навантаження

Нагороди

 

 

 

Рябошапка

Ольга

Іванівна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури 

Відмінник освіти України

призер конкурсу "Учитель року 2005" у номінації українська мова та література

Романій

Надія

Іванівна

"учитель-методист",

вч. біології, 

голова методичної ради

Відмінник освіти України, грамота відділу освіти, грамота депертаменту освіти, лауреат методичного конкурсу "Сучасний урок"

Василенко

Катерина

Іванівна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури,

секретар педради,

член творчої групи вчителів української мови міста

Відмінник освіти України, призер конкурсу "Учитель року 2006" у номінації українська мова та література

Орленко

Валентина

Луківна

"учитель-методист",

вч. української мови та літератури,

керівник шкільного МО "Однодумці"

учасник конкурсу "Учитель року 2014" у номінації українська мова та література лауреат конкурсу "Сучасний урок"

Міщенко Людмила Василівна

"старший вчитель",

вч. української мови та літератури

 

 

Якушенко

Ніна

Анатоліївна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. англійської мови

 

гурток "Вивчай іноземну мову"

Рева

Ганна

Давидівна

"спеціаліст вищої категорії", 

вч. іноземної мови

гурток "Вивчай іноземну мову"

Бугай

Людмила Костянтинівна

 

учитель-методист, 

вч. географії, 

керівник РМО вчителів географії району

ГРАМОТИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, УПРАВЛІННЯ 

 Половинка

Алла

Дмитрівна

старший учитель,

вч. хімії, праці, 

голова профкому 

 

подяка відділу освіти АНД району,

керівник гуртка "Берегиня"

Зінов`єва

Ірина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії,

вч. світової літератури 

подяка відділу освіти АНД району, 

керівник шкільного театру "Натхнення"

Стовбун

Галина

Володимирівна

"учитель-методист",

вч. початкових класів

 керівник театру народної пісні "Оберіг"

Відмінник освіти України, грамоти та подяки відділу освіти АНД району та міста, Призер конкурсу "Учитель року 2008, 2011" у номінації  класний керівник.

Мазепа

Олена

Василівна

"учитель-методист",

вч. початкових класів, керівник МО "Пролісок"

 

Грамота МОН України, призер конкурсу "Учитель року 2007" у номінації початкове навчання.

Хижняк

Алла

Григорівна

"учитель-методист",

вч. початкових класів, секретар нарад при директорові 

 

подяка відділу освіти АНД району, 

Головко

Інна

Петрівна

"старший вчитель",

вч. початкових класів,

керівник гуртка "Чарівний олівець"

Грамота відділу АНД району

Воловельська

Ірина

Миколаївна

"учитель-методист",

вч. математики, керівник МО "Веселка"

 

 

 

Переможець шкільного конкурсу "Учитель року 2009", 2010.

Лауреат конкурсу "Сучасний урок"

   

 

Варламенко

Тетяна

Павлівна

"спеціаліст вищої категорії",

вч. фізичного виховання

керівник гуртка "Олімпієць", 

Грамота управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради

 

Рибалка

Анатолій

Сергійович

"спеціаліст І категорії",

вч. інформатики

 

керівник гуртка "Комп'ютерна графіка"

 Кравченко Роман Олександрович

"спеціаліст", 

вч. історії 

 

викладач факультативів соціального спрямування 

 

Тригубенко

Андрій

Віталійович

"спеціаліст ІІ категорії" ,

вч. фізичного виховання 

 

 

керівник гуртка "Олімпієць", "футбол і баскетбол"

Яковенко

Олександра

Миколаївна

"спеціаліст І категорії"

ЗДВР

вч. іноземної мови,

МО класник керівників

 

подяка відділу освіти АНД району

Біла

Ольга

Олександрівна

"спеціаліст І категорії"

педагог-організатор

вч. ОБЖ, громадський інспектор

 

 

керівник гуртка "Про100"

подяка відділу освіти АНД району

 

Хомяк Ірина Вікторівна

 

"спеціаліст"

вч. математики

та фізики