Позакласні заняття

 

Перелік гуртків

Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №56»

Дніпровської міської ради

 

№ з/п

 Назва гуртка

 Керівник гуртка

1

 Захисник Вітчизни

Тригубенко А.В..

2

"Олімпієць"

Варламенко Т.П.

3

"Армія спорту"

 Тригубенко А.В.

4

"Армійський гарт" Тригубенко А.В.

5

Шкільний театр "Натхнення"

Зіновьєва І.В.

 

6

Художньо-естетичний "Веселка"

Головко І.П.

7

"Берегиня"

Половинка А.Д.

8

Вокал "Веселі нотки"

Стовбун Г.В.

9

Фольклорний театр народної пісні «Оберіг»

Стовбун Г.В.

10 Соціальний театр "ПРО 100" Біла О.О.

 

 

 

 

 


ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ у 2017/2018 н.р.

 

№ З/П

Назва гуртка

Керівник

Для яких класів

Кількість годин

 День, час

1

 

 

 

Фольклорний:

Театр народної пісні «Оберіг»

Стовбун Г.В.

 

9-11 класи

1 година

П'ятниця

15.00-16.00

2

 

 

Художньо-естетичний

"Веселка"

Головко І.П.

 

4-6 класи

2 години

П'ятниця

15.00-17.00

3

           "Берегиня"

 Половинка А.Д.                       
 
 
 
 
 7-8 класи  2 години

четвер

15.00-17.00

   4        Вокал "Веселі нотки"
Стовбун Г.В.                                                                                                               
 
5-8 класи
1година
 
вівторок
15.00-16.00

5

"Олімпієць"

 Варламенко Т.П.

Публикации пользователя Неугомонная - BiathlonBand.com - Страница 22

7-8 класи

1 година 

 п'ятниця 17.00-18.00

6

 Шкільний театр "Натхнення"

 Зіновьєва І.В.

 

 

7-9 клас

1 години

середа

16.00-17.00

 

6

Соціальний театр "ПРО 100"

Біла О.О.

Рад жизни

8-11 класи

1 година

четвер

15.00-16.00

 

 

 

7-9

Захист Вітчизни

Армія спорту

Тригубенко А.В. 

     

8-9 класи

3 години

середа

14.30-17.30

Армійський гарт

7-9 класи 3 години

четвер

15.00-18.00

 Захисник Вітчизни

10-11 класи

3 години

п'ятниця

15.00-18.00

 Всього 7годин

 

 

 

 

 Розклад факультативів

 

Клас

понеділок

вівторок

середа

четвер

П’ятниця

5

«Я і суспільство»

 

15.00

«Світ навколо нас»

Головко І.П.

15.30

 

 

 

6

 

 

«Літературна вітальня»

Василенко К.І.

15.30

«Я і суспільство»

 

15.00

 

7

 

«Говорим англійською»

Якушенко Н.А.

15.30

 

 

Основи дизайну.

Головко І.П.

15.30

8

 

«Цивільне право»

 

15.30

«Школа проти СНІДу»

Біла О.О.

15.30

«Коректура та редагування»

Василенко К.І.

15.30

 

9

«Молодь обирає здоров’я»

БілаО.О.

15.30

 

 

«Захисти себе від ВІЛ»

Біла О.О.

15.30

 

10

 

Основи журналістики

Орленко В.Л.

15.30

 

 

Основи фінансової грамотності

Бугай Л.К.

15.30

11

 

«Європейський вибір України»

Бугай Л.К.

15.30